Ana Sayfa Genel Bir kadına şiddet uyguladı, 9 kişiyi ezdi, pompalıyla bir kişiyi yaraladı, tahliye...

Bir kadına şiddet uyguladı, 9 kişiyi ezdi, pompalıyla bir kişiyi yaraladı, tahliye edildi

İstanbul Bakırköy’de 6 Eylül 2018’de üniversite öğrencisi Görkem Sertaç Göçmen kız arkadaşını darp etmiş ardından kendisine tepki gösteren vatandaşların üzerine aracını sürerek 9 kişinin yaralanmasına neden olmuştu. Göçmen, aynı gün yakınlarda olan evine gidip balkondan aşağıdakilere pompalı tüfekle ateş etmiş ve bir kişinin yaralanmasına neden olmuştu.

32 yıl hapis istemiyle yargılanan Görkem Sertaç Göçmen’in avukatlığını hakimlikten istifa eden Aynur Göçmen yapıyordu. Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada tutuklu sanık Görkem Sertaç Göçmen tahliye edildi.

Göçmen ilk duruşmada yaptığı savunmada kız arkadaşı A.A.’yı dövmediğini ileri sürerek kız arkadaşının kendi kendisine vurduğunu söylemişti. A.A. ise Göçmen’in kendisini zorla arabanın içinde tuttuğunu belirterek “Arabanın içinde darp edildiğimi gören çevredekiler müdahale etmeye çalıştı. Ben şoka girmiştim. Korktuğum için araba bekledim inseydim benim üstüme doğru sürerdi. Görkem, alkollüydü. Kalabalığın üzerine aracı kasten sürdü. Olaydan sonra arabadan indim ve şoku atlatmaya çalıştım. Anne ve babası beni defalarca aradı ancak açmadım. Baskılarına daha fazla boyun eğmek istemiyorum” demişti.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com